Tüm alışverişlerinizde kargo bedava!

  • 0

    Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır!

Tüm alışverişlerinizde kargo bedava!Alışverişe Başla

İade Şartları

kowalski.com.tr web sitesinden satın aldığınız ürünün iade koşullarına uyması için, ürünün "ayıplı mal" sayılması gerekmektedir.


Kullanıcı tarafından ürün tesliminde belirtilen kullanım şartları ile ürün kullanma kılavuzlarında bulunan talimatlara uyulmaması durumunda ürünün "ayıplı mal" olarak sayılmayacağının bilinmesi gerekir.

ürün iade model ve numara değişimlerinde kargo ücreti müşteri tarafından ödenir

Kullanım şartlarına uyulmaması, kullanma kılavuzunda ki talimatlara göre kullanılmaması gibi sebeplerden kaynaklanan iade talepleri kabul edilmemektedir.

Satın almış olduğunuz ürün/ler ile ilgili şu konulara lütfen dikkat ediniz:

Müşteri memnuniyetine dair hassasiyetimiz ve ilgili yasalar gereği, satın almış olduğunuz ürün/leri yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Ambalajı açılmış ve/veya kullanılmış ve/veya tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İade edilecek olan ürünü, yalnızca anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla göndermeniz gerekmektedir. Başka bir kargo firması ile gönderilen ürünlerin iadesi kesinlikle alınmaz.

Ürünün iade gönderisi, orijinal ambalaj ve düzenlenen fatura nüshaları ile birlikte yapılmalıdır.

Önemli Not:

İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına kesildiyse, ürünü iade ederken ilgili şirketinin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturasının, kargo payı dâhil edilmeden (Ürün birim fiyatı + KDV olarak) kesilmesi gerekmektedir.

Ürün İade Adresi:İkitelli OSB mah Aykosan sanayi sitesi Çarşı Blok Kat:1 No:407 Başakşehir/İkitelli/İstanbul

 

TEL : 0 505 086 83 83

FAKS : 
Sipariş ettiğiniz ürün elinize ulaştıktan sonra, ürün iadesi ile ilgili olarak sormak istediğiniz konularda bilgi@kowalski.com.tr e-posta adresinden Müşteri Hizmetleri Yetkilisi'ne ileti gönderebilir veya 0 505 086 83 83 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Para İadesi ve Şartları:
Teknik servisimize ulaşan ürünlerin (yukarıdaki maddede de belirtildiği şekilde) iade şartlarına uygun olarak tarafımıza gönderilmiş olmaları halinde ürün tutarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır.

 

Özel indirim dönemlerinde ücret iadesi yapılmaz uygun görülen iadelerde sadece bu döneme uygun değişim yapılır. 

 

Para iadesinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Satınalma aşamasında havale ile gerçekleştirilen ödemelerin iadesi ise en geç 1 hafta içerisinde müşteri hesabına yansımaktadır.

Ürün gönderiminde kargo ödemesi firmamız tarafından karşılanmışsa para iadesi yapılırken kargo tutarı kesintisi yapılır.

İletişim Bilgilerimiz:

Sormak istediğiniz diğer konular için aşağıdaki adres bilgilerinden veya belirtilmiş olan telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz:

 

İkitelli OSB mah Aykosan sanayi sitesi Çarşı Blok Kat:1 No:407 Başakşehir/İkitelli/İstanbul

 

E-posta: bilgi@kowalski.com.tr